Dlaczego teraz nie czas na wsparcie Premium cd

Brakuje gwarancji dla beneficjentów. Grożą one przesunięciem kosztów na osoby starsze i niepełnosprawne i zmusza je do robienia zakupów w kłopotliwym rynku ubezpieczeń. I możliwość prowadzenia wymiany zdrowia dla populacji Medicare jest obecnie wątpliwa. Wszystko to nie oznacza, że nie ma możliwych zmian, które mogłyby poprawić Medicare.5 Dodanie personelu administracyjnego może zmniejszyć niewłaściwe płatności i lepiej egzekwować własną politykę ubezpieczenia Medicare. Realizacja tych i innych zmian w ramach obecnego programu powinna stanowić dzisiejszy program reform. Poważne wysiłki mające na celu kontrolę wzrostu wydatków na Medicare powinny rozpocząć się od zdecydowanego wdrożenia ACA i obejmować środki mające na celu wzmocnienie Medicare – zarówno tradycyjny program, jak i istniejąca struktura konkurencyjna. Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, teraz nie jest czas, aby narazić beneficjentów Medicare na przewrót w kierunku wsparcia premium.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy Brookings Institution, Department of Veterans Affairs lub Boston University.
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1200448) został opublikowany 25 stycznia 2012 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Brookings Institution, Washington, DC (HJA); i VA Boston Healthcare System, Department of Veterans Affairs, Boston University School of Medicine oraz Boston University School of Public Health – wszystko w Bostonie (ABF)

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Debata na temat reformy Medicare: jaki jest następny krok. Health Aff (Millwood) 1995, 14: 8-30
Crossref Web of Science Medline
2. Park E. Niższe od spodziewanych koszty leków Medicare odzwierciedlają spadek ogólnych wydatków na narkotyki i mniejszą liczbę zapisów, a nie prywatne plany. Waszyngton, DC: Centrum Budżetowe i Priorytety Polityki, 6 maja 2011 r. (Http://www.cbpp.org/files/5-6-11health.pdf).

3. Abaluck J, Gruber J. Wybór niekonsekwencji wśród osób starszych: dowody z wyboru planu w programie Medicare Part D. Am Econ Rev 2011; 101: 1180-1210
Crossref Web of Science Medline
4. Frakt A, Pizer S, Feldman R. Czy Medicare powinien przyjąć formularz Veterans Health Administration. Health Econ 2011, 19 kwietnia (Epub przed drukiem).

5. Berenson RA, Holohan J. Preserving Medicare: praktyczne podejście do kontrolowania wydatków: szybka analiza bezpośrednich problemów polityki zdrowotnej. Washington, DC: Urban Institute, wrzesień 2011 r. (Http://www.urban.org/uploadedpdf/412405-Preserving-Medicare-A-Practical-Approach-to- Controlling- Spending.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (3)
[więcej w: alga spirulina, strefy tętna kalkulator, psychozy endogenne ]

Tags: , ,

No Responses to “Dlaczego teraz nie czas na wsparcie Premium cd”

 1. Lady Killer says:

  Dobry i rzeczowy artykuł

 2. Skull Crusher says:

  Article marked with the noticed of: laboratorium pomiarowe[...]

 3. Aleksandra says:

  mam wskazanie lekarza neurologa

 4. Alex says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu kamienie do masażu[...]

 5. Robert says:

  Chcecie omega-3, to jest chia

 6. Lord Pistachio says:

  Article marked with the noticed of: suplementy[...]

 7. Shadow Chaser says:

  Milo sie czytalo

Powiązane tematy z artykułem: alga spirulina psychozy endogenne strefy tętna kalkulator