Los reformy służby zdrowia – czego można się spodziewać w 2012 roku ad

Możliwe, że zwycięstwo na dworze zaszkodzi kampanii prezydenta Baracka Obamy tak samo jak porażka: indywidualny mandat jest głęboko niepopularny wśród republikanów i niezależnych 3, a republikański kandydat prawdopodobnie skorzystałby z decyzji Trybunału, by zjednoczyć te grupy. Jeśli nominowany jest Mitt Romney lub Newt Gingrich, kwestia ta może zostać nieco zneutralizowana, biorąc pod uwagę skomplikowane historie tych kandydatów związane z Tea Party i mandatami na ubezpieczenie zdrowotne. Trzecim kluczowym wydarzeniem jest termin na złożenie wniosku o ostateczną dotację federalną, którą państwa mogą uzyskać w celu poparcia utworzenia giełdy ubezpieczeń zdrowotnych. Proces tworzenia wymian w dużej mierze wynikał z wymagań i harmonogramu szeregu federalnych grantów. Otrzymano setki milionów dolarów na wsparcie realizacji wymian, w tym ponad 200 milionów dolarów dla państw, które pozywają rząd federalny w związku z ACA. Najbardziej znaczące dotacje zapewnią finansowanie do 2014 r., Kiedy wymiany będą miały charakter samowystarczalny. Ponieważ te dotacje stanowią ostatnią szansę państwa na otrzymanie federalnego finansowania na stworzenie wymiany, państwa, które nie zdecydują się na złożenie wniosku, staną w obliczu nieprzyjemnego wyboru kontroli cedującej dla rządu federalnego lub wydawania własnych zasobów. Chociaż Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej nie dokona oficjalnej oceny realizacji wymiany do stycznia 2013 r., Znaczenie zabezpieczenia finansowania może sprawić, że termin 29 czerwca upłynie de facto. Nawet jeśli ich ustawodawcy są nadal w trakcie sesji, państwa, które protestują przeciwko ACA, nie przyjmując federalnych grantów, prawdopodobnie będą miały tylko kilka dni pomiędzy orzeczeniem Trybunału a terminem grantu. Ponownie oznacza to, że państwa, które zdecydują się czekać, najprawdopodobniej utkną przy wymianie federalnej.
Czwartym ważnym wydarzeniem jest dzień wyborów, w dniu 6 listopada. Jeśli ACA przeżyje swoje wyzwania prawne i prawne, Obama wygrywa drugą kadencję, która pozwoli mu zapewnić realizację projektu zgodnie z planem. Jeśli przegrywa, a prawo wciąż jest w księgach, większość republikańskich kandydatów twierdzi, że jako prezydent będą stosować zwolnienia i zarządzenia wykonawcze, aby spowolnić wdrażanie. Republikanie kandydujący do Kongresu będą prawdopodobnie promowali obietnicę uchylenia i zastąpienia . Jednak nawet jeśli Republikanie utrzymają kontrolę nad Izbą i przejęli kontrolę nad Senatem, będzie im bardzo trudno dotrzeć do 60 miejsc w Senacie, które trzeba będzie uchylić. lub wymień ACA.
Wdrożenie ACA wpłynie również na wybory na poziomie krajowym. W 2012 r. Prezesi wybierani są w 13 stanach, podobnie jak prawie 6000 ustawodawców w 44 stanach. Obywatele republikańscy obawiają się, że zostaną pobici z prawej strony i znajdują się w trudnej sytuacji, gdy próbują odwołać się do Partii Herbacianej w wyborach podstawowych, nie tracąc przy tym umiarkowanych wyborców w wyborach powszechnych. Demokraci w niektórych stanach planują uruchomić kandydatów-duchów , którzy wycofają się, jeśli umiarkowany urzędujący kandydat wygra podstawową republikańską kampanię wyborczą, ale w przeciwnym wypadku będzie prowadzić kampanię. Niektóre z najbardziej znaczących wyścigów w niektórych stanach mogą dotyczyć mniej prestiżowych biur. Kierownicy departamentów ubezpieczeń wybierani są w 10 stanach, a trzy z nich znajdują się w głosowaniu w 2012 roku
[patrz też: asmed, lek bez recepty na uspokojenie, zapiekarnik sosnowiec ]

Tags: , ,

No Responses to “Los reformy służby zdrowia – czego można się spodziewać w 2012 roku ad”

  1. Aleksandra says:

    Nie rozumiem po co pisać taki artykuł.

  2. 57 Pixels says:

    [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: błędy medyczne[...]

  3. Accidental Genius says:

    wielu Polaków decyduje się wyjechać do Czech na operację zaćmy

Powiązane tematy z artykułem: asmed lek bez recepty na uspokojenie zapiekarnik sosnowiec