Potwierdzenie nominacji CMS – pokonanie trującej polityki ad

List do Sebeliusa brzmiał: Obawiamy się, że w czasach znacznej niepewności dla zdrowia fiskalnego rządu USA fundusze są wydatkowane przez centrum innowacji przy niewielkiej lub zerowej rzeczywistej wartości dostarczanej . Jedynym republikańskim przywódcą, który pochwalił Tavennera olśniewająco, jest przywódca większości domowej, Eric Cantor (VA), zdecydowany przeciwnik ACA, ale nie głosuje na jej potwierdzenie. W kantorskiej dzielnicy Richmond znajduje się szpital HCA, w którym Tavenner pełnił funkcję dyrektora generalnego. W wywiadzie dla Associated Press Cantor opisał ją jako osobę o bogatej wiedzy na temat złożoności systemu opieki zdrowotnej. . . . Zawsze uważałem ją za niezwykle profesjonalną i rozumiejącą wartość sektora prywatnego w opiece zdrowotnej , chociaż przyznał, że będzie pracowała dla prezydenta z agendą, która jest zupełnie inna niż moja. Od 1998 roku Tavenner ma aktywnie wspierał kampanie polityczne, przekazując ponad 23 500 USD Demokratom, Republikanom (w tym Cantorowi) i szpitalnym komisjom politycznym.
Ton ostatnich rozmów Tavennera z senatorami, którzy rozważają jej nominację, był od pozytywnego do niezobowiązującego. Ponieważ przesłuchanie w sprawie jej nominacji nie mogło być zaplanowane w dniach zamknięcia sesji 2011 roku, perspektywy jej potwierdzenia przez Senat mogą ucierpieć, gdy kampania roku wyborczego się nagrzeje. Rzeczywiście, niektórzy demokraci są zdumieni tym, dlaczego Obama mianował teraz Tavennera, dając Republikanom kolejny cel ataków ACA. Ale Biały Dom mógł porozumieć się z byłym gubernatorem Wirginii Timem Kaine em, że Obama wyznaczy Tavenarza, gdy Berwick ustąpi. Kaine, którego Obama postukał na przewodniczącego Demokratycznej Komisji Narodowej, wyznaczył Tavennera na sekretarza ds. Zdrowia i usług ludzkich w Virginii.
Berwick założył płaszcz CMS w czasie szalonej działalności dla agencji, której Kongres zajął się wdrażaniem głównych przepisów ACA. Uznając, że jego kadencja będzie ograniczona, przeniósł się na wiele frontów, w tym wiele dyrektyw ACA, które odzwierciedlały jego dążenia w Instytucie poprawy opieki zdrowotnej (IHI), który założył: restrukturyzacja systemów opieki zdrowotnej, poprawa bezpieczeństwa pacjentów i modernizacja jakość opieki. 3. Berwick zwerbował także nowych liderów do kluczowych stanowisk agencyjnych, w tym kilku lekarzy, i zachęcał zarówno personel karierowy, znany ze swojej wyspiarskości, jak i nominacji politycznych, aby bardziej aktywnie angażowali dostawców w celu wywoływania swoich pomysłów na zmiany. Starał się zaszczepić w agencji przekonanie, że może to być silniejsza siła do ciągłej poprawy opieki zdrowotnej dla wszystkich Amerykanów, a nie przede wszystkim płatnika rachunków.
Podczas swojej kadencji CMS, Berwick w dużej mierze powstrzymał się od odpowiedzi na republikańskie ataki na niego i na ACA, ale 7 grudnia zwolnił, biorąc udział w dorocznym forum IHI. Ostro skrytykował oskarżenia, że przepisy dotyczące końca życia zawarte we wczesnych wersjach ustawy reformującej były panelami śmierci , nazywając je poza okrucieństwem poddania naszych starszych. . . na bezpodstawny strach w czystej służbie programom politycznym. Odrzucił także opinie, które popierał racjonowanie dobroczynnej opieki, mówiąc: To okropne, że ci sami ludzie, którzy płaczą zepsuty o racjonowanie, natychmiast argumentują, by zmniejszyć świadczenia opieki zdrowotnej dla potrzebujących, aby zlikwidować kluczowe programy opieki i profilaktyki oraz aby przenieść tysiące dolarów rocznych kosztów na ludzi – starszych, ubogich, niepełnosprawnych – którzy najmniej znoszą je.
Gdyby Senat zatwierdził nominację Tavennera, byłaby pierwszym potwierdzonym administratorem agencji od czasu, gdy Mark McClellan opuścił stanowisko w październiku 2006
[przypisy: zaciskanie ud, eu sokółka, oddział dzienny psychiatryczny ]

Tags: , ,

No Responses to “Potwierdzenie nominacji CMS – pokonanie trującej polityki ad”

 1. Kornel says:

  Trzeba przede wszystkim dbać o siebie i zdrowe nawyki

 2. Electric Player says:

  [..] Cytowany fragment: ginekolog poznań[...]

 3. Anastazja says:

  stłuczenie, ból mięśniowy, czy nerwoból

 4. High Kingdom Warrior says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu Ceny siłowni zewnętrznych[...]

 5. Kingfisher says:

  Dobry i rzeczowy artykuł

 6. Mud Pie Man says:

  Article marked with the noticed of: sklep rehabilitacyjny[...]

 7. Victoria says:

  Zawiera wsobie nie tylko wapń ale także witamine d

Powiązane tematy z artykułem: eu sokółka oddział dzienny psychiatryczny zaciskanie ud